استخراج شماره از سایت آگهی

سیستم جدید جمع آوری شماره های سایت آگهی کاملا تحت وب می باشد و دیگر نیازی به نصب نرم افزار ندارید. با استفاده از این برنامه جدید می توانید به راحتی استخراج شماره های سایت آگهی را با سرعتی بالا و به راحتی انجام دهید.


مزایای منحصر به فرد سیستم

 • بدون نیاز به نصب نرم افزار
 • امکان خاموش کردن کامپیوتر و قطع اینترنت
 • سرعت بسیار بالا استخراج شماره از سایت آگهی
 • بدون نیاز به نصب نرم افزارهای تغییر پروکسی
 • عدم نیاز به خاموش روشن کردن مودم جهت تغییر آی پی
 • امکان گرفتن خروجی اکسل از آگهی های دریافتی با تمام جزییات
 • امکان تنظیم خودکار برای دریافت اتوماتیک شماره ها
 • بدون نیاز به خرید لایسنس و پرداخت به ازای تعداد شماره های درخواستی
 • اختصاص اعتبار رایگان جهت تست سیستم
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • امکان استخراج شماره ها حتی با تلفن همراه

نحوه عضویت


به آدرس https://agahigard.ir/register بروید. سپس شماره موبایل خود را وارد نمایید. یک کد تایید برای شما ارسال می شود. کد تایید را در کادر وارد کنید و روی دکمه ثبت کد تایید کلیک نمایید.

تبریک می گویم هم اکنون عضو سایت آگهی گرد شده اید. جهت خوش آمد گویی به شما 10,000 تومان اعتبار رایگان هدیه داده می شود که می توانید با استفاده از آن سیستم را تست کنید

الف) بخش استخراج شماره از سایت آگهی


در منوی سمت راست روی گزینه (درخواست های شما) کلیک کنید و دکمه (افزدون) را بزنید و قسمت های مختلف را به شکل زیر پر کنید


نام درخواست: یک عنوان دلخواه که برای خود شما معنی داشته باشد و بتوانید درخواست را بعدا پیدا کنید.

لینک در سایت آگهی: آدرس صفحه ای از سایت آگهی که شماره های آن را می خواهید اینجا قرار دهید. برای این کار به سایت آگهی بروید آگهی های مورد نظرتان را پیدا کنید و سپس آدرسی که بالای مرورگرتان نوشته را کپی کرده و در این قسمت پیست کنید.

بررسی مجدد: چنانچه می خواهید در فواصل زمانی مشخص مثلا هر 1 ساعت، لینک انتخابی شما بررسی شود مقدار این فیلد را روی خودکار قرار دهید. در غیر اینصورت همان گزینه یکبار را تغییر ندهید.

زمان گذشته از آگهی: در اینجا مشخص می کنید شماره ها را تا چه تاریخی برای شما استخراج کنیم و تا کجا پایین برویم.
دقت کنید که علاوه بر شماره سایر مشخصات آگهی نیز به طور کامل دریافت می شود.

دریافت پیامک بعد از اتمام: اگر این گزینه فعال باشد بلافاصله پس از این که تمام آگهی ها و شماره ها دریافت شد، برای شما یک پیامک ارسال می گردد.

تعداد آگهی های درخواستی: با واردن کردن عدد 0 در این فیلد یعنی هر آنچه آگهی در زمان انتخابی شما بود دریافت شود. اگر هم عدد وارد کنید، حداکثر به همان انداز عدد وارد شده، آگهی دریافت می شود.

لیست درخواست ها و مشاهده وضعیت آنها: در این صفحه می توایند لیست درخواست های خود را مشاهده کنید و از وضعیت آن ها مطلع شوید. هر درخواست قبل آماده شدن برای دانلود پنج وضعیت خواهد داشت.

ب) بخش مالی


در این قسمت شما می توانید اعتبار خود را افزایش دهید و همچنین لیست تراکنش های خود را مشاهده کنید. همانطور که در تصویر زیر مشخص است هر چه مبلغ بیشتری شارژ انجم دهید اعتبار هدیه ای که به شما داده می شود بیش تر خواهد بود و در نتیجه هزینه پرداختی بابت هر شماره کمتر خواهد شد.

به طور پیش فرض مبلغ دریافتی به ازای هر شماره 50 ریال است اما اگر شما مبلغ بیشتری شارژ انجام دهید هزینه دریافتی برای هر شماره تا 25 ریال هم کاهش پیدا خواهد کرد.

نکته: شماره برخی آگهی های سایت آگهی مخفی است و امکان دریافت آنها وجود ندارد. پس از تکمیل درخواست هزینه آگهی های بدون شماره به شما باز خواهد گشت.

کپی رایت © 2020   همه حقوق محفوظ است.