کاوشگر سایت آگهی

اگر به دنبال یک نرم افزار کاوشگر سایت آگهی هستید تا آگهی های دلخواه خود را از سایت آگهی بیابید یا خودرو یا ملک شکار پیدا کنید حتما توضیحات این صفحه را بخوانید.


حتما برای شما هم اتفاق افتاده که به دنبال یک آگهی خاص در سایت آگهی می گردید و به صورت روزانه و یا حتی ساعتی، سایت آگهی را چک می کنید.

چک کردن دایمی سایت های آگهی کار خسته کننده ای می باشد، بعلاوه ممکن است در زمان هایی که شما سایت آگهی را چک نمی کنید آگهی های مناسب شما در سایت قرار گیرد و بلافاصه فروخته شود و شما اصلا متوجه نشوید.

یک خبر خوش، با استفاده از سرویس شکارچی آگهی گرد می توانید آن چه را که در سایت آگهی به دنبال آن می گردید با تمام مشخصات به ما بسپارید. ما در تمام طول شبانه روز به دنبال مشخصات مورد نظر شما می گردیم و به محض انتشار موارد مشابه به آنچه شما می خواهید بلافاصه به شما اطلاع رسانی می کنیم.

فرض کنید شما ساکن تهران هستید به دنبال یک ماشین پراید می گردید که مدل 96 یا 97 باشد و قیمت آن از 35 میلیون تومان بیشتر نباشد. از طریق لینک https://agahigard.ir/register در سایت آگهی گرد ثبت نام کنید و از منو سمت راست، گزینه شکارچی را انتخاب کنید. در صفحه باز شده گزینه افزودن را انتخاب کنید، سپس تنظیمات دلخواهتان را وارد کنید و در نهایت روی گزینه ذخیره کلیک کنید. ( مانند تصویر زیر که برای مثال ذکر شده تنظیم گردیده )از این لحظه شکارچی مشغول می شود و دایما سایت آگهی را چک می کند و به دنبال مورد دلخواه شما می گردد. به محض اینکه مورد جدیدی با مشخصات ثبت شده تان مشاهده کرد از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می کند. ( در صورتی که اطلاع رسانی از طریق پیامک را بله انتخاب کرده باشید )

امکان اطلاع رسانی موارد جدید از طریق تلگرام نیز وجود دارد. برای این کار در پنل کاربری خود به منو شکار آگهی ها بروید و روی دکمه (اتصال حساب کاربری به تلگرام) را انتخاب کنید. برای اتصال دو روش دارید یا روی لینک داده شده کلیک کنید و مستقیم تایید را انجام دهید و یا اینکه در قسمت جستجو تلگرام آی دی agahigardbot را جستجو کنید. سپس گزینه start را بزنید و کد تاییدی که سایت به شما نمایش داده است را وارد کنید.

پس از اتصال حساب کاربریتان به ربات تلگرام آگهی گرد، اگر در تنظیمات گزینه اطلاع رسانی از طریق تلگرام را بله انتخاب کرده باشید. شکارها از طریق تلگرام نیز به شم ااطلاع رسانی می شود.

کپی رایت © 2020   همه حقوق محفوظ است.